מערכות גילוי עשן ואש

ראשי >מערכות גילוי
מערכות גילוי עשן ואש הן אלמנט בעל חשיבות רבה בעיקר במבנים ומוסדות הומים וגדולים. אין הרבה תרחישים נוראיים שיכולים לקרות כמו תרחיש שבו פורצת שריפה בבניין גדול עם עובדים רבים, ואין ספק בכך שעדיף לעשות כל מה שאפשר כדי להימנע מסיטואציה כזאת. מעבר לכל אותם כללי בטיחות שכולנו מכירים, כדאי לדעת שישנם גם מערכות גילוי של עשן ואש שיכולות להציל חיים ולמזער את התוצאות.
 
 
 
 
 
 רכזת טלפייר אזורית GSA-2B 4 8                          
בקרה לגילוי אש , בשיטת אזורים , המאפשרת חיבור
של 27 גלאי /לחצן לאזור ומאפשרת התחברות של    
         מס' אזורים ,  בתלוי לסוג המערכת . דגמים ישנים.      
 
 
מערכות גילוי יעילות וחכמות

מדובר במערכות משוכללות ביותר אשר מותקנות על פי חוק. יחד עם זאת, ואפילו אם בבניין שבו נמצאים המשרדים שלכם החוק לא קובע שחובה להתקין מערכת שכזו, בהחלט כדאי לכם לשקול את האפשרות הזאת, כי לא פעם מערכת גילוי שכזאת יכולה להציל חיים. מערכות כאלה עובדות עם חיישנים רגישים במיוחד, ומייד ברגע שבו החיישנים מופעלים המערכת כולה נותנת התרעה לאנשים שנמצאים בבניין 
 
 
 
 
  בקרה אנלוגית ADR-3000 טלפייר                                    
בקרה לגילוי אש , המאפשרת חיבור והפעלה של אביזרים     
 ממוענים ,127 גלאים/ לחצנים/ צופרים /וכו...עד 508 כתובות
   
 
 
 
 
גילוי מהיר הוא המפתח
 
דבר חשוב נוסף בימינו הוא כמובן לא רק להתריע על השריפה, אלא גם לעזור בכיבויה. אחרי שהחיישנים מודיעים על השריפה, יכולה להיכנס לפעולה מערכת נוספת שפשוט מפזרת כמויות אדירות של מים בלחץ גדול שיעניקו עזרה בכיבוי השריפה. מערכת שכזאת תשנה לחלוטין את תוצאותיהן של שריפות בסדרי גודל שונים, ולכן מאוד כדאי לתקין אותן בכל מקום רלוונטי.